Pleksi / CNC Oyma Tabela

_

Pleksi Tabela günümüzde, tabela sektörü gün geçtikçe gelişen sistemler çerçevesinde büyük bir gelişim göstermektedir. Bu gelişim dahilinde artan tabela çeşitleri, bu sektöre oldukça büyük katkılar sağlamaktadır. Bu tabela sistemleri içerisinde günümüzde sektöre büyük katkılar sağlayan çeşitlerinden biri de pleksi tabela sistemleridir.


Pleksiglass tabela birçok yerde kullanılan dayanıklı akrilik malzemeden yapılır. Tabela sektöründe pleksiglass gerek dış mekan gerekse iç mekan olmak üzere iki yerdede reklam ve tabela ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Pleksiglassın tutulmasının nedeni özellikle dış mekan tabela ve reklam malzemelerindeki dayanıklılığı ve hava şartlarında deforme olmaması ve ışığı yansıtmasıdır. Pleksilerin en büyük özelliği döküm levha olmasıdır.

 

Pleksi Tabela Modelleri

 

Tabela modelleri olarak bir çok tabela modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biride pleksi modelidir. Kendi arasında farklı tasarımı ve modeli ile bir çok farkı kategoriye ayrılmaktadır. Genel olarak 3mm akrilik pleksi glass malemeden üretilen içleri samsung modül led olarak imal edilen bu tabela modeli diğer tabelalardan kendini ayıran özelliği ışık geçirgenliği, modeli ve dayanıklı olmasıdır.

Pleksi Kutu Harf, işletmelerin daha kolay bulunması, fark edilmesi ve diğer tabelalardan da ayırt edilebilmesi için önemli bir yere sahiptir

Örnek uygulamalarımıza aşağıdaki galeriden göz atabilir ve sormak istediğiniz herhangi bir soru olur ise bizlere ulaşabilirsiniz.