Işıklı / Işıksız Tabela

_

Işıklı / Işıksız Tabela, Işıklı tabela tanımı genel bir kategoridir. İçinde ışık kaynağı bulunan, bu güne kadar yapılmış tüm tabela çeşitlerini kapsar. Ama ışıklı tabela denince en çok akla gelen çeşitleri pleksi ve polikarbon düz ışıklı tabelalardır.


Bu tabelaların, içerisinde alüminyum veya demir profilden yapılma bir iskelet, bu iskelet etrafında da 12cm’lik oluklu alüminyum profil bulunur.Ön yüzeyde, ışık geçiren pleksi (pleksiglas,akrilik) veya polikarbon levhalar; arka yüzeyde, ışığı yansıtması için alüminyum gofrajlı levha bulunur.


Aydınlatma olarakta floresans lambalar kullanılır. En son olarakta, tabelayı yaptığımız müşterimizin isteğine göre, firmasının logo ve yazılarını, folyo kesim yazı yada dijital baskı uygulama yaparak, tabelanın üretim safhasını bitirmiş oluruz.

Işıklı / Işıksız Tabelalar


Şirketlerin sıklıkla tercih ettikleri reklam ve tanıtım şeklidir.Küçük ya da büyük ölçekli bütün işletmelerin kullandığı standart görsellerdir. Işıklı tabelayla kıyaslandığında en büyük fark aydınlatma düzeneğinin bulunmayışıdır. Kasa derinliği bulunmamakta ve isteğe göre tasarlanabilmektedir. Işıksız reklam tabelaları gün ışığında kolaylıkla seçilebildiği gibi, karanlıkta belirgin olarak görülemezler.

Rox Reklam Çelik uzman ekipleri markanızı hayata geçirmenize yardımcı olabilir. İster bir ‘Wow’ faktörü veya gösterişli bir profesyonel görünüm istiyorsanız, tasarımcılarımız markanız ve tesisleriniz için en iyi malzemeleri seçmenize yardımcı olabilir. 3B imalat, aydınlatma ve kaliteli dijital baskı kullanarak, olağanüstü tabelalar yaratmaktan gurur duyuyoruz.

Dış cephe veya direkler için bir ışık kutusu kullanarak yoğun trafik alanlarından görünün. İçeride markanızı tezgahların üzerinde, resepsiyon alanlarında ve vitrinlerde vurgulayarak markanıza şık ve profesyonel bir görünüm kazandırabilirler. Lightbox’larımızı genellikle akrilik veya alüminyumdan imal ediyoruz. Işık kutularımızın yüzleri dijital olarak opal akrilik veya esnek ön yüz üzerine basılmıştır. Tek taraflı veya çift taraflı olabilirler. Işık kutunuz için farklı aydınlatma seçenekleri de sunuyoruz.


İzmir Işıklı / Işıksız Tabela Merkezi

Dijital olarak basılmış ışıklı yarı saydam grafikler ve opal akrilik veya polikarbonat yüzler ile ışık kutuları, spesifikasyonlarınıza göre özel olarak oluşturulmuş son derece esnek bir formattır.

Rox Reklam, perakende teşhir için ince kenarlı aydınlatmadan tente altı ışık kutuları, duvara monte ışık kutuları ve esnek yüzlü aydınlatmalı reklam panolarına kadar tüm formatlarda ışık kutuları tedarik edebilir. Sadece ışık kutunuzu veya ışıklı tabelanızı tasarlayıp inşa etmekle kalmıyor, aynı zamanda tam lisanslı elektrikçiler kullanarak kurabilir ve bağlanabiliriz.

Örnek uygulamalarımıza aşağıdaki galeriden göz atabilir ve sormak istediğiniz herhangi bir soru olur ise bizlere ulaşabilirsiniz.