Kutu Harf / Neon Led

_

Kutu Harf & Neon Led, El işçiliğine dayalı olan kutu harf, tabela çeşitleri arasında en hoş görünüme sahip tabelalardan biridir. Lazer ile kesilen harfler istediğiniz her türlü yazı fontuna uygun şekilde imal edilir. Alüminyum işlenmesi kroma göre daha kolay fakat izolasyonu zor bir malzemedir.


Daha hafif olduğu için devasa büyüklüklerde kutu harf tabela üretilebilir.Alüminyum harf tabelalar hem file hem de içten direkt neon veya LED ile aydınlatılabilir. Fırın boya ile istenilen her renkte kutu harf üretimi yapılabilir.


En etkili içeriklere dikkat çekmek için profesyonel tasarımlar ile dikkat çekici bir görünüm kazandırılan tabelalar, müşterilerin isteklerini tam olarak karşılayabilmektedir. Dışarıda kullanım için tasarlanan tabelalar, işletmelerin ve markaların ilgi çekebilmelerine yardımcı olur. Birçok farklı özellik ve model seçeneği ile beraber tasarlanması mümkün olan tabelalar, kullanılacak olan bölgenin iklim şartlarına uygun olarak tasarlanmaktadır.

Tabelalar işletmenizin halka açık yüzüdür


Şirketinizin tabelası, genellikle müşteri etkileşiminin ilk noktasıdır. Yaratıcı, göz alıcı tabelalara yatırım yaptığınızda, işinizi her gün yeni müşterilerin önüne koyarsınız. Pazarlama paranızı zaten sahip olduğunuz reklam alanına harcamak mantıklıdır. Tabela uzmanlarımız harika bir ilk izlenim bırakmanızı sağlayacaktır.

Rox Reklam Çelik uzman ekipleri markanızı hayata geçirmenize yardımcı olabilir. İster bir ‘Wow’ faktörü veya gösterişli bir profesyonel görünüm istiyorsanız, tasarımcılarımız markanız ve tesisleriniz için en iyi malzemeleri seçmenize yardımcı olabilir. 3B imalat, aydınlatma ve kaliteli dijital baskı kullanarak, olağanüstü tabelalar yaratmaktan gurur duyuyoruz.

Geceleri işletmeniz kapalıyken potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekerek “akılda kalıcılığı” sağlar. Üretimi size özel yapıldığından eşsiz ve benzersiz olarak farkınızı öne çıkarır. İsteğe göre transparan üretilerek içten yanan led ışıkları önden arkadan iki renk kombinasyonu ile ilgi çekiciliği ve akılda kalıcılığı sağlanabilir.

Kutu Harf / Neon Led Tabelalar

Neon tabelalar hala yerlerini korurken, günümüzün tabela dünyasında çoğu zaman neon ışıkların yerini LED almıştır. LED tabelaların neon tabelalara göre bir dizi doğal avantajı vardır: güvenilirlik, uyarlanabilirlik, değiştirilebilirlik, maliyet tasarrufu ve parlaklık. Alüminyum veya Akrilik Çoğu her ikisinin birleşimidir, ancak yalnızca alüminyum veya akrilik olabilir.

Daha büyük ışık kutuları için, birçok eski tip akrilik yüzlü ışık kutusunda gördüğünüz görünmeyen birleşimleri önlemek için esnek yüz panelleri sağlamanızı öneririz. Esnek yüz daha büyük boyutlarda – birleşme olmadan üretilebilir! – markanızın, mesajınızın ve logonuzun ışıklı tabelanızın tüm uzunluğu boyunca kesintisiz olarak.

Örnek uygulamalarımıza aşağıdaki galeriden göz atabilir ve sormak istediğiniz herhangi bir soru olur ise bizlere ulaşabilirsiniz.