Vinil Germe / Yönlendirme

_
Vinil Germe Tabela Nedir?

Vinil germe tabela, dijital baskı yöndemi ile basılan vinilin(branda’nın), profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.


Vinil germe tabela, kasa üzerinde ışıklı olarak kullanılabildiği gibi, profil şase üzerine gerdirildikden sonra direkt ışıksız olarakta monte edilebilir.


Vinyl Germe, Işıklı Tabela ve reklam sistemi son 5 yıldır sıkça kullanılan bir Tabela ve reklam sistemidir. Bu sistemde diğer ışıklı tabela ve reklamlarda olduğu gibi avantajlar ve dezavantajlar bulunmaktadır. Vinyl germe tabela ve reklamının tercih edilmesinin sebeplerinin başında tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlar.

Vinil Germe Tabela Nasıl Yapılır?

 

Demir profillerin üzerine brandanın gerilmesi ve montelenmesi ile hazırlanmaktadır. Işıklı yapılmak istenirse de, içine florasan döşeriz. Bu şekilde ışıklı ve ışıksız olarak hazırlanabilmektedir.

Rox Reklam Çelik uzman ekipleri markanızı hayata geçirmenize yardımcı olabilir. İster bir ‘Wow’ faktörü veya gösterişli bir profesyonel görünüm istiyorsanız, tasarımcılarımız markanız ve tesisleriniz için en iyi malzemeleri seçmenize yardımcı olabilir. 3B imalat, aydınlatma ve kaliteli dijital baskı kullanarak, olağanüstü tabelalar yaratmaktan gurur duyuyoruz.

Bu sistemde vinylin en büyük ölçüsü 5mt. x 50mt. dir. İkinci en önemli tercih sebebi ise Vinyl üzerine istediginiz renkte istediğiniz kadar resmi kullanabilmenizdir. Zemininizi tek renk yapmak değilde degrade geçişli yapabilme , zeminde olduğu gibi resim kullanabilme şansına sahipsiniz.

Yönlendirme Tabelası Nedir?

Tabela, firmanızın reklam ve tanıtımını yapmak için tasarlanan en iyi aracılardandır. Markanızı görünür kılmak ve tanınırlığını arttırmak için tabela çeşitlerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Tabelalar genellikle sokak aralarında bina iç ve dış cephesinde görülmektedir. Bunun yanı sıra yön belirtme amacıyla da yönlendirme tabelası çeşitleri pek çok alanda bulunmaktadır.

Firmalar ve markalar kendi sektörlerinde olduğu kadar bulundukları konumda da kendilerini rahat bir şekilde tanıtabilmelidir. Firma iletişimi, müşterilerle ve potansiyel müşterilerle olan iletişim oldukça önemlidir. Bulundukları alanda firmayı ve firmanın içerisindeki birimlerin rahatça bulunabilmesi için kat yönlendirme tabelası oldukça önemli bir unsurdur.

Örnek uygulamalarımıza aşağıdaki galeriden göz atabilir ve sormak istediğiniz herhangi bir soru olur ise bizlere ulaşabilirsiniz.